New Holland Agriculture
web_banner8
web_banner11
PE_Pracuj se stroji
web_banner1
web_banner2
web_banner3
web_banner4
web_banner5
web_banner6
web_banner7
web_banner9
web_banner10

eAgrotec.cz úvodní stránka

Zemědělská technika

Jednoradličkový hloubkový kypřič

Hloubkový kypřiš pro kultivaci meziřadí. Hloubka zpracování půdy od 60 do 90 cm. Stroj je opatřen předním řezacím kotoučem, jednou slupicí a zadním válcem.

Více informací o tomto produktu

Čelní nakladače TL

Záměrem konstruktérů bylo využít konstrukční vyzrálost řady traktorů BOOMER, T4, T5, T6 a T7, robustní konstrukci čelního nakladače New Holland TL a snadnost rychlého připojení a odpojení systému. Čelní nakladače TL je možné použít bez ohledu na to, které modely traktorů New Holland si vyberete. Připojení a odpojení čelního nakladače řady TL je otázkou několika sekund. Joystick je plně integrovaný do sedadla v kabině a plném rozsahu ovládá nakladač. Víceúčelová, pro těžký provoz a nakládání obilí určená lopata, spolu s vidlemi na hnůj a drapákem jsou hlavním příslušenstvím čelního nakladače TL. Montážní sada, umožňující používat na čelním nakladači stávající příslušenství, je k dispozici také.

Více informací o tomto produktu

FR FORAGE CRUISER - TIER 4B

Koncept nových modelů FR Forage Cruiser je ryze funkční. Stylizace zdůrazňuje pozornost věnovanou budoucnosti, která je základem koncepce stroje. Největší řezací buben mezi sklízecími řezačkami zaručuje nesrovnatelnou produktivitu. Systém přemístění metače Variflow uspoří výkon v oblasti dopravy pořezané plodiny, sníží provozní náklady. Systém Power Cruise automaticky přizpůsobí rychlost jízdy tak, aby bylo dosaženo maximální výkonnosti. Nové modely sklízecí řezačky FR Forage Cruiser jsou navrženy a vybaveny tak, aby splnily Vaše požadavky nejen dnes, ale i v budoucnu.

Více informací o tomto produktu

CR REVELATION - NOVINKA 2018

Společnost New Holland před 40 lety revolučním způsobem změnila způsob sklizně, a to zavedením výjimečné technologie Twin Rotor pro sklízecí mlátičky. Dnešní nejnovější generace sklízecích mlátiček pokračuje v čistě axiální krevní linii a nabízí zemědělcům na celém světě nejlepší kvalitu zrna a slámy ve své třídě díky jemnému působení systému s více průchody. Progresivní prvky, jako jsou systémy SmartTrax, IntelliCruise, IntelliSteer a Opti-Spread dále zvyšují produktivitu a zajišťují, že řada CR Revelation je opět nejprokročilejší a nejproduktivnější na světě.

Více informací o tomto produktu

CX7 & CX8

Sklízecí mlátičky New Holland CX7/CX8 jsou milníkem v historii sklízecích systémů. Jejich inovační technologie se staví čelem k výzvám měnící se zemědělské praxe a reaguje na potřeby zvyšování produktivity. Moderní vzhled těchto strojů podtrhují progresivní inovace, které za celou koncepcí, návrhem a vývojem stojí. Na základě neporovnatelných zkušeností a důkladné analýzy toho, co majitel sklízecí mlátičky skutečně očekává, jsou sklízecí mlátičky CX7/CX8 navrženy, vyrobeny a provozovány s velkým úspěchem již od jejich uvedení na trh v roce 2001. S množstvím nových inovací jsou sklízecí mlátičky CX7/CX8 připraveny na ještě větší úspěchy v budoucnu.

Více informací o tomto produktu

Jednoradličkový hloubkový kypřič

Hloubkový kypřiš pro kultivaci meziřadí. Hloubka zpracování půdy od 60 do 90 cm. Stroj je opatřen předním řezacím kotoučem, jednou slupicí a zadním válcem.

Více informací o tomto produktu

LM - TIER 4B

Nová řada New Holland LM jsou výkonné, stabilní a pohodlné teleskopické nakladače o výkonu 74, 133 a 146 koní s volbou modelů pro specifické potřeby a různé činnosti koncových uživatelů. Nabízejí vynikající ničím nerušený výhled 360° z kabiny Vision. Všechny modely jsou vybaveny patentovaným pohonem New Holland, maximálním rozvorem podvozku a výjimečně robustní konstrukcí ramene. Jako další rafinovanost mají teleskopické nakladače LM výhody vyplývající z koncepce v řadě uloženého motoru jedinečným tři-bodovým upevněním, které tlumí vibrace motoru a převodovky. Všestrannost LM je podtržena výjimečnou stabilitou a propracovaním. Nabízí vysokou tažnou sílu a stabilitu. Bočně uložený motor LM nabízí vynikající úroveň obsluhy s možností dalšího výběru specifikací tak, abychom maximálně vyhověli Vašim potřebám.

Více informací o tomto produktu

CX5 & CX6 - NOVINKA 2018

Zbrusu nové sklízecí mlátičky CX5 & CX6 navržené a vyrobené firmou New Holland, odborníkem na sklizňovou techniku, potvrzují obecný postoj této značky, která se zaměřuje na vyhovění požadavkům všech zemědělců a dodavatelů služeb. New Holland zavádí více inovací než kterákoliv jiná značka a sklízecí mlátičky CX5 & CX6 jsou nejnovějším příkladem tohoto prokazatelně vedoucího postavení společnosti. Vyspělá technologie a nápadité inovace ve spojení s rozsáhlými zkušenostmi a znalostmi v oboru nemohou než vytvořit další úspěch.

Více informací o tomto produktu

TC

New Holland kompletně inovoval malé čtyřvytřasadlové a pětivytřasadlové sklízecí mlátičky řady TC, které nyní představují  a umožňují sklízet moderně a pohodlněji. Modely TC4.90, TC5.70, TC5.80 a TC5.90 nabízejí výkon od 175 až po 258 koní. Nová řada sklízecích mlátiček TC završuje vývoj běžící od roku 1992. Během této doby bylo vyrobeno již 50 000 kusů sklízecích mlátiček řady TC, což dokazuje jejich velkou oblibu. Všechny modely řady TC jsou vybaveny motory ECOBlue™ SCR, plnící emisní normu Tier 4B, které snižují spotřebu paliva až o 10 %.

Více informací o tomto produktu

BB9090 PLUS

Společnost New Holland dodává na trh pod označením BB9090 Plus největší lis na hranolovité balíky na trhu. Rozměry balíku - šířka 120 cm, výška 130 cm, maximální délka 275 cm, balík s takovýmito rozměry představuje pro farmáře ideální způsob konzervace sena, slámy a senáže. Na 2,34 m širokém sběrači je umístěných 120 prstů na pěti lištách, díky čemu sběr širokých řádků po výkonných sklízecích mlátičkách není žádný problém. Po naplnění komory předlisovaní, nastavitelná senzorová klapka zapne podávač, který posune předlisovaný materiál do lisovací komory, čím se oproti klasické technologii zvyšuje výkon lisů a je zabezpečené rovnoměrné plnění komory a rovnoměrná hustota balíku.

Více informací o tomto produktu

BIGBALER PLUS

Společnost New Holland inovavala jeden ze svých stěžejních výrobků – vysokotlaký lis na hranolovité balíky. V nové verzi je k dispozici ve čtyřech základních modelech s rozměry balíků od 80 x 70 cm po 120 x 90 cm. Nový lis snadno poznáte nejen podle moderního designu, ale také podle nové logiky číslování, která v sobě nese zakódovanou velikosti vytvářeného balíku. Ač jsou toto rysy nejviditelnější, farmáře spíše osloví o 20 % vyšší průchodnost lisu i vyšší hustota balíků. Nové lisy samozřejmě reagují na aktuální požadavky farmářů. Snadno si tak poradí s klasickými plodinami, ale umí také lisovat cukrovou třtinu a kukuřičné stvoly - populární to hmotu v bioenergetice.

Více informací o tomto produktu

T9 - TIER 4B (435 až 692 hp)

Všechny naše zkušenosti s konstrukcí traktorů jsme využili při redesignu nového traktoru T9. Je tak pohodlnější i jednodušší na ovládání, má zesílené nápravy, lépe lze ovládat převodovku a hlavně má velmi výkonné a hospodárné motory. Traktory řady T9 jsou osazené nejmodernějšími motory s technologií SCR, které plní požadavky náročné emisní normy Tier 4B. Provozní náklady traktorů řady T9 jsou díky technologii SCR výrazně úspornější.

Více informací o tomto produktu

Příslušenství k čelním nakladačům New Holland

Společnost Agrotec a.s. dodává velký výběr příslušenství konstruovaných tak, aby doplňovala nosnost čelních nakladačů New Holland. Patří k nim mnoho typů adaptérů pro zemědělské i komunální použití. Připojení nářadí je pomocí norem EURO nebo SMS tak, aby se nakladač přizpůsobil řadě existujících příslušenství a aby nový nakladač mohl pracovat se starším zařízením. Takové předvídání budoucnosti je pro New Holland typické.

Více informací o tomto produktu

T8 - TIER 4B (320 až 435 hp)

Nová řada traktorů New Holland T8 prošla oproti svým předešlým modelům T8000 celkovou obměnou. Motor FPT Cursor 9 splňující emisní normu Tier 4B, nový systém přední odpružené nápravy Terraglide s natočením kol 55°, prodloužení rozvoru kol o 50 cm, loketní opěrka SideWinder II s barevným dotykovým monitorem IntelliView III v odpružené kabině – to jsou nejpodstatnější změny oproti předchozím modelům T8000. Řada T8 byla vyvinutá v úzké spolupráci se zákazníky a disponuje čtyřmi modely s maximálním výkonem od 320 do 435 koní.

Více informací o tomto produktu

T7 HEAVY DUTY - TIER 4B (273 až 313 hp)

New Holland rozšiřuje svou nabídku traktorů o novou řadu T7 Heavy Duty, aby uspokojil požadavky zemědělců, kteří požadují vysoký výkon v kombinaci s maximální univerzálností. Tři nové modely T7.275, T7.290 a T7.315 HD jsou ideální pro operace vyžadující výkon velkého traktoru a univerzálnost traktoru střední třídy. Své uplatnění najdou pro práci v kombinaci s PTO, jako je lisování a sečení na velkých mléčných farmách a chovatelských podnikách, nebo jako tažný prostředek pro velké návěsy na obilí či kejdové cisterny.

Více informací o tomto produktu

T7 LWB - TIER 4B (180 až 270 hp)

Modelová řada traktorů T7 byla vyvinuta ve spolupráci se zákazníky New Holland, včetně podniků zabývajících se službami v zemědělství. Cílem bylo vyrobit zcela přepracovaný traktor s vylepšenými funkcemi, jež splní náročné emisní limity, které stanovuje norma Tier 4B. Tato vylepšení staví nové traktory T7 na pozici opravdové ikony v designu mezi ostatními traktory, které překypují nejmodernějšími technologiemi, inovacemi, výkonem a výkonností. Traktory T7 LWB s dlouhým rozvorem představují jednu část velké rodiny traktorů T7. To znamená, že traktory New Holland T7 vyhovují všem vašim specifickým potřebám. Traktory T7 LWB s dlouhým rozvorem mají jmenovitý výkon v rozsahu 180 až 240 k. Deset modelů z celé modelové řady traktorů T7 nabízí možnost převodovky s částečným řazením pod zatížením nebo možnost převodovky s plným řazením pod zatížením, případně možnost převodovky s plynulou změnou převodového poměru CVT. 

Více informací o tomto produktu

T7 SWB - TIER 4B (140 až 225 hp)

Modelová řada traktorů T7 byla vyvinuta ve spolupráci se zákazníky New Hollandu, včetně podniků zabývajících se službami v zemědělství. Cílem bylo vyrobit zcela přepracovaný traktor s vylepšenými funkcemi, jenž splní náročné emisní limity, které stanovuje norma Tier 4B. Tato vylepšení staví nové traktory T7 na pozici opravdové ikony v designu mezi ostatními traktory, které oplývají nejmodernějšími technologiemi, inovacemi, výkonem a výkonností. Traktory T7 SWB se standardním rozvorem představují jednu část velké rodiny traktorů T7. To znamená, že traktory New Holland T7 vyhovují všem vašim specifickým potřebám. Traktory T7 SWB se standardním rozvorem mají jmenovitý výkon v rozsahu 140 až 180 k. Deset modelů z celé modelové řady traktorů T7 nabízí možnost převodovky s částečným řazením pod zatížením, nebo převodovky s plným řazením pod zatížením, případně převodovky s plynulou změnou převodového poměru CVT. 

Více informací o tomto produktu

T6 - TIER 4B (116 až 175 hp) - NOVINKA 2018

Modelová řada traktorů New Holland T6 nabízí celkem 6 modelů, čímž dosahuje maximální flexibility pro vaše podnikání (farmaření). Můžete si vybrat mezi pěti modely se čtyřválcovým motorem, se jmenovitým výkonem v rozsahu 116 – 175 hp, nebo největší model v této řadě T6.180, který se může pochlubit šestiválcovým motorem s maximálním výkonem (EPM) 175 hp. Zvolte si převodovku s částečným řazením pod zatížením, pod názvem Electro Command™, která je k dispozici pro všechny modely nebo vyhlášenou převodovku Auto Command™ s plynulou změnou převodového poměru, která je k dispozici pro modely T6.145 – T6.175. Všechny modely traktorů se díky rozmanité výbavě zcela přizpůsobí individuálním potřebám a požadavkům všech zákazníků. Pokud jste někdy snili o navržení vašeho vlastního traktoru, tak se vaše sny stanou realitou, díky nové modelové řadě traktorů T6.

Více informací o tomto produktu

T5 ELECTRO COMMAND - TIER 4B (99 až 117 hp)

Tato modelová řada traktorů nabízí celkem tři modely, které rovnoměrně pokrývají její výkonový rozsah. První model T5.100 poskytuje výkon 99 k a poslední model T5.120 poskytuje výkon 117 k. To vše je zabaleno v kompaktním balíčku s perfektním poměrem výkon/hmotnost, což dodává traktorům T5 vynikající agilitu. Modely traktorů T5 perfektně zvládnou každou práci, jsou tak ideální na pole, do dopravy, pro práci ve stísněných a úzkých prostorech, s vývodovým hřídelem PTO, s tříbodovým závěsem dokonce i pro vykonávání pracovních činností v městském sektoru. Převodovka Electro Command™ umožňuje snadné a přesné nastavení požadované pracovní rychlosti. Díky plnému rozsahu otáček vývodového hřídele PTO, střešnímu oknu s velkým výhledem (ve standardu) a přednímu a zadnímu tříbodovému závěsu tak máte plnohodnotného partnera pro vaše farmaření.

Více informací o tomto produktu

TD5 - TIER 4A (65 až 114 hp)

Nové traktory řady TD5 v sobě slučují jednoduchost ovládání a údržby. Kabina má velké prosklené dveře, které poskytují vynikající výhled do stran. Traktory jsou poháněny 3 a 4 válcovými motory o výkonu od 65 do 115 koní a objemu 2,9, 3,2 a 4,5 litrů. Mají plynulý a tichý chod a splňují emisní normu Tier 3. Výběr převodovek rozšiřuje možnosti využití. Dostupné jsou převodovky Synchro Command 12 x 4, Synchro Shuttle 12 x 12, Powershuttle 12 x 12 a Synchro Shuttle s plazivými rychlostmi 20 x 12 s dopravní rychlostí 40 km/h. Modely TD5 nabízejí řešení pro farmáře, kteří hledají jednoduchý mechanický traktor s nájezdem okolo 500 mth.

Více informací o tomto produktu

ROLL-BELT

New Holland má dlouholeté zkušenosti s výrobou lisů na kulaté balíky. V této oblasti vždy patřil mezi přední výrobce a tato tradice nadále pokračuje. New Holland samozřejmě neustále zlepšuje existující technická řešení a tak lisy na kulaté balíky s variabilní komorou Roll-Belt 150 a Roll-Belt 180 jsou nejnovějším výsledkem inovačního úsilí. Oba modely lze vybavit širokou řadou příslušentsví tak, aby splňovaly představy i nejnáročnějších farmářů. Lisy této řady vytváří balíky o šířce 1,2 m s průměry od 90 cm do 150 cm v případě modelu Roll-Belt 150 a max. průměrem 180 cm u modelu Roll-Belt 180.

Více informací o tomto produktu

ROLL-BALER

Nové modely lisů New Holland Roll Baler byly konstruovány tak, aby dosahovaly optimálního výkonu v širokém spektru podmínek a produkovaly balíky vysoké kvality při sklizni těžké zavadlé píce, krátkého či dlouhého sena či na mohutných řádcích slámy. Změny přispěly k tomu, že došlo k výraznému zvýšení kvality i trvanlivosti balíků. Pod označením Roll Baler 125 Combi nabízí New Holland kombinaci lisu s pevnou komorou a baličky. Systém pracuje s fólií o šířce až do 1400 mm a lis může s sebou vézt zásobu tří rolí fólie. Ovíječka pracuje o dvacet procent rychleji, než u předchůdce. Také nový svinovací lis Roll Baler 125 je konstruován pro co nejvyšší efektivitu práce, počínaje nově konstruovaným sběračem, který se již výborně osvědčil na lisech řady BigBaler a Roll-Belt. Na lisu Roll Baler 125 je sběrač o 300 mm širší, takže dovoluje pohodlný a spolehlivý sběr širokých řádků slámy či pícnin bez složitého manévrování traktoru. Sběrač má nastavitelné odlehčení a pět řad prstů.

Více informací o tomto produktu

T5 UTILITY - TIER 4A (75 - 114 hp)

Traktoru T5 poskytuje výkon od 75 do 114 koní s tím, že nejzajímavější bude pro naše zemědělce pravděpodobně model T5.95 s výkonem 99 koní, jenž navazuje na oblíbené traktory T5050 a T5060. O přenos výkonu od motoru na kola se stará převodovka Dual Command 24 x 24 s elektrohydraulickou reverzací a tlačítkem PowerCluet pro ovládání spojky na řadící páce. Elektrohydraulická reverzace je ideální pro práci s čelní nakladačem a na to pamatovali i konstruktéři New Holland a proto T5 Utility může být a v případě České republiky i bude osazen zesílenou přední nápravou o nosnosti 3 tuny. Traktor T5 Utility je sice lehčí a má menší rozvor než T5050, celková povolená hmotnost je však u obou traktorů stejná a T5.95 tak může nést těžší nářadí a díky kratšímu rozvoru je i obratnější ve stájích a dvorech, kde bude jistě často k vidění s krmným vozem. Pro práci na poli se jistě bude hodit elektronické ovládání tříbodového závěsu.

Více informací o tomto produktu

T4 - TIER 4B (55 až 75 hp)

Moderní, univerzální a výkonné traktory nové modelové řady T4 s výkony motoru od 55 do 75 koní kombinují kompaktní rozměry, vysokou výkonnost a výborné manévrovací schopnosti. Přepracovaná kabina na traktorech T4 umožňuje výborný výhled do všech stran, čímž podtrhuje univerzálnost použití během celého roku. Nové traktory T4 můžete používat na malých farmách, v sadech, vinohradech, chmelnicích nebo také pro práci s čelním nakladačem apod. Je to jednoduché - nový T4 je synonymem nového stylu, univerzálnosti a vysoké výkonnosti.

Více informací o tomto produktu

BR - NOVINKA 2018

Pod značkou New Holland máte k dispozici čtyři modely lisů s pevnou lisovací komorou pod označením BR. Velikost balíků je 1,20 do 1,55 m. Rozdíl tedy najdete v počtu balíků, které lze s lisem vytvořit za směnu, v šířce sbíraného řádku, ve větrných clonách a ve využití hotových balíků - seno, senáž nebo sláma na podestýlku. Příčkový unášecí dopravník Roll Bar u modelu BR6090, který se vtlačí do povrchu balíku zajistí spolehlivé formování a otáčení balíku. Stupeň slisování je nastavitelný. Jádro balíku je měkčí než vnější část, tím je zajištěno provzdušnění balíku. Tento systém umožňuje lisovat každou plodinu, v každých podmínkách a v hustotě, která vám vyhovuje.

Více informací o tomto produktu

T4S - TIER 4A (55 až 75 hp) - NOVINKA 2018

Značka New Holland na výstavě Agritechnica v Hannoveru představila několik novinek a nových technických řešení. V uplynulých letech jsme sledovali, jak se traktory stávají stále více sofistikovanými a připravují se na precizní zemědělství, chcete-li moderně na “Zemědělství 4.0”. Napříč Evropou současně rostla poptávka po jednodušších, mechaničtějších strojích, na kterou reaguje většina výrobců, značka New Holland konkrétně modely “S”. Do této kategorie patří jediný opravdu nový traktor v sortimentu New Holland, modelová řada T4S.

Více informací o tomto produktu

Užitečné odkazy Přihlásit k newsletteru Foto a video galerie Diskusní fórum

cs sk