New Holland Agriculture

eAgrotec.cz úvodní stránka > Zemědělská technika > Traktory

Traktory

T9 - TIER 4B (435 až 692 hp)

Všechny naše zkušenosti s konstrukcí traktorů jsme využili při redesignu nového traktoru T9. Je tak pohodlnější i jednodušší na ovládání, má zesílené nápravy, lépe lze ovládat převodovku a hlavně má velmi výkonné a hospodárné motory. Traktory řady T9 jsou osazené nejmodernějšími motory s technologií SCR, které plní požadavky náročné emisní normy Tier 4B. Provozní náklady traktorů řady T9 jsou díky technologii SCR výrazně úspornější.

Více informací o tomto produktu

T8 - TIER 4B (320 až 435 hp)

Nová řada traktorů New Holland T8 prošla oproti svým předešlým modelům T8000 celkovou obměnou. Motor FPT Cursor 9 splňující emisní normu Tier 4B, nový systém přední odpružené nápravy Terraglide s natočením kol 55°, prodloužení rozvoru kol o 50 cm, loketní opěrka SideWinder II s barevným dotykovým monitorem IntelliView III v odpružené kabině – to jsou nejpodstatnější změny oproti předchozím modelům T8000. Řada T8 byla vyvinutá v úzké spolupráci se zákazníky a disponuje čtyřmi modely s maximálním výkonem od 320 do 435 koní.

Více informací o tomto produktu

T7 HEAVY DUTY - TIER 4B (273 až 313 hp)

New Holland rozšiřuje svou nabídku traktorů o novou řadu T7 Heavy Duty, aby uspokojil požadavky zemědělců, kteří požadují vysoký výkon v kombinaci s maximální univerzálností. Tři nové modely T7.275, T7.290 a T7.315 HD jsou ideální pro operace vyžadující výkon velkého traktoru a univerzálnost traktoru střední třídy. Své uplatnění najdou pro práci v kombinaci s PTO, jako je lisování a sečení na velkých mléčných farmách a chovatelských podnikách, nebo jako tažný prostředek pro velké návěsy na obilí či kejdové cisterny.

Více informací o tomto produktu

T7 LWB - TIER 4B (180 až 270 hp)

Modelová řada traktorů T7 byla vyvinuta ve spolupráci se zákazníky New Holland, včetně podniků zabývajících se službami v zemědělství. Cílem bylo vyrobit zcela přepracovaný traktor s vylepšenými funkcemi, jež splní náročné emisní limity, které stanovuje norma Tier 4B. Tato vylepšení staví nové traktory T7 na pozici opravdové ikony v designu mezi ostatními traktory, které překypují nejmodernějšími technologiemi, inovacemi, výkonem a výkonností. Traktory T7 LWB s dlouhým rozvorem představují jednu část velké rodiny traktorů T7. To znamená, že traktory New Holland T7 vyhovují všem vašim specifickým potřebám. Traktory T7 LWB s dlouhým rozvorem mají jmenovitý výkon v rozsahu 180 až 240 k. Deset modelů z celé modelové řady traktorů T7 nabízí možnost převodovky s částečným řazením pod zatížením nebo možnost převodovky s plným řazením pod zatížením, případně možnost převodovky s plynulou změnou převodového poměru CVT. 

Více informací o tomto produktu

T7 SWB - TIER 4B (140 až 225 hp)

Modelová řada traktorů T7 byla vyvinuta ve spolupráci se zákazníky New Hollandu, včetně podniků zabývajících se službami v zemědělství. Cílem bylo vyrobit zcela přepracovaný traktor s vylepšenými funkcemi, jenž splní náročné emisní limity, které stanovuje norma Tier 4B. Tato vylepšení staví nové traktory T7 na pozici opravdové ikony v designu mezi ostatními traktory, které oplývají nejmodernějšími technologiemi, inovacemi, výkonem a výkonností. Traktory T7 SWB se standardním rozvorem představují jednu část velké rodiny traktorů T7. To znamená, že traktory New Holland T7 vyhovují všem vašim specifickým potřebám. Traktory T7 SWB se standardním rozvorem mají jmenovitý výkon v rozsahu 140 až 180 k. Deset modelů z celé modelové řady traktorů T7 nabízí možnost převodovky s částečným řazením pod zatížením, nebo převodovky s plným řazením pod zatížením, případně převodovky s plynulou změnou převodového poměru CVT. 

Více informací o tomto produktu

T6 - TIER 4B (116 až 175 hp) - NOVINKA 2018

Modelová řada traktorů New Holland T6 nabízí celkem 6 modelů, čímž dosahuje maximální flexibility pro vaše podnikání (farmaření). Můžete si vybrat mezi pěti modely se čtyřválcovým motorem, se jmenovitým výkonem v rozsahu 116 – 175 hp, nebo největší model v této řadě T6.180, který se může pochlubit šestiválcovým motorem s maximálním výkonem (EPM) 175 hp. Zvolte si převodovku s částečným řazením pod zatížením, pod názvem Electro Command™, která je k dispozici pro všechny modely nebo vyhlášenou převodovku Auto Command™ s plynulou změnou převodového poměru, která je k dispozici pro modely T6.145 – T6.175. Všechny modely traktorů se díky rozmanité výbavě zcela přizpůsobí individuálním potřebám a požadavkům všech zákazníků. Pokud jste někdy snili o navržení vašeho vlastního traktoru, tak se vaše sny stanou realitou, díky nové modelové řadě traktorů T6.

Více informací o tomto produktu

T5 ELECTRO COMMAND - TIER 4B (99 až 117 hp)

Tato modelová řada traktorů nabízí celkem tři modely, které rovnoměrně pokrývají její výkonový rozsah. První model T5.100 poskytuje výkon 99 k a poslední model T5.120 poskytuje výkon 117 k. To vše je zabaleno v kompaktním balíčku s perfektním poměrem výkon/hmotnost, což dodává traktorům T5 vynikající agilitu. Modely traktorů T5 perfektně zvládnou každou práci, jsou tak ideální na pole, do dopravy, pro práci ve stísněných a úzkých prostorech, s vývodovým hřídelem PTO, s tříbodovým závěsem dokonce i pro vykonávání pracovních činností v městském sektoru. Převodovka Electro Command™ umožňuje snadné a přesné nastavení požadované pracovní rychlosti. Díky plnému rozsahu otáček vývodového hřídele PTO, střešnímu oknu s velkým výhledem (ve standardu) a přednímu a zadnímu tříbodovému závěsu tak máte plnohodnotného partnera pro vaše farmaření.

Více informací o tomto produktu

TD5 - TIER 4A (65 až 114 hp)

Nové traktory řady TD5 v sobě slučují jednoduchost ovládání a údržby. Kabina má velké prosklené dveře, které poskytují vynikající výhled do stran. Traktory jsou poháněny 3 a 4 válcovými motory o výkonu od 65 do 115 koní a objemu 2,9, 3,2 a 4,5 litrů. Mají plynulý a tichý chod a splňují emisní normu Tier 3. Výběr převodovek rozšiřuje možnosti využití. Dostupné jsou převodovky Synchro Command 12 x 4, Synchro Shuttle 12 x 12, Powershuttle 12 x 12 a Synchro Shuttle s plazivými rychlostmi 20 x 12 s dopravní rychlostí 40 km/h. Modely TD5 nabízejí řešení pro farmáře, kteří hledají jednoduchý mechanický traktor s nájezdem okolo 500 mth.

Více informací o tomto produktu

T5 UTILITY - TIER 4A (75 - 114 hp)

Traktoru T5 poskytuje výkon od 75 do 114 koní s tím, že nejzajímavější bude pro naše zemědělce pravděpodobně model T5.95 s výkonem 99 koní, jenž navazuje na oblíbené traktory T5050 a T5060. O přenos výkonu od motoru na kola se stará převodovka Dual Command 24 x 24 s elektrohydraulickou reverzací a tlačítkem PowerCluet pro ovládání spojky na řadící páce. Elektrohydraulická reverzace je ideální pro práci s čelní nakladačem a na to pamatovali i konstruktéři New Holland a proto T5 Utility může být a v případě České republiky i bude osazen zesílenou přední nápravou o nosnosti 3 tuny. Traktor T5 Utility je sice lehčí a má menší rozvor než T5050, celková povolená hmotnost je však u obou traktorů stejná a T5.95 tak může nést těžší nářadí a díky kratšímu rozvoru je i obratnější ve stájích a dvorech, kde bude jistě často k vidění s krmným vozem. Pro práci na poli se jistě bude hodit elektronické ovládání tříbodového závěsu.

Více informací o tomto produktu

T4 - TIER 4B (55 až 75 hp)

Moderní, univerzální a výkonné traktory nové modelové řady T4 s výkony motoru od 55 do 75 koní kombinují kompaktní rozměry, vysokou výkonnost a výborné manévrovací schopnosti. Přepracovaná kabina na traktorech T4 umožňuje výborný výhled do všech stran, čímž podtrhuje univerzálnost použití během celého roku. Nové traktory T4 můžete používat na malých farmách, v sadech, vinohradech, chmelnicích nebo také pro práci s čelním nakladačem apod. Je to jednoduché - nový T4 je synonymem nového stylu, univerzálnosti a vysoké výkonnosti.

Více informací o tomto produktu

T4S - TIER 4A (55 až 75 hp) - NOVINKA 2018

Značka New Holland na výstavě Agritechnica v Hannoveru představila několik novinek a nových technických řešení. V uplynulých letech jsme sledovali, jak se traktory stávají stále více sofistikovanými a připravují se na precizní zemědělství, chcete-li moderně na “Zemědělství 4.0”. Napříč Evropou současně rostla poptávka po jednodušších, mechaničtějších strojích, na kterou reaguje většina výrobců, značka New Holland konkrétně modely “S”. Do této kategorie patří jediný opravdu nový traktor v sortimentu New Holland, modelová řada T4S.

Více informací o tomto produktu

Užitečné odkazy Přihlásit k newsletteru Foto a video galerie Diskusní fórum

cs sk