New Holland Agriculture
web_banner8
web_banner11
PE_Pracuj se stroji
web_banner1
web_banner2
web_banner3
web_banner4
web_banner5
web_banner6
web_banner7
web_banner9
web_banner10

eAgrotec.cz úvodní stránka

Speciální technika

T4 F/N/V - TIER 4A (75 až 107 hp) - NOVINKA 2017

Traktory New Holland série T4F, T4N a T4V jsou součástí světově proslulé a oceňované skupiny traktorů T4. Řada T4 F/N/V obsahuje jak modely sadařských traktorů klasických šířek pro sklizeň ovoce T4F, až po specializované úzké modely T4N a T4V vhodné pro pohyb ve vinicích. Po těchto elegantních, osvědčených, spolehlivých a úsporných traktorech šáhnou vinaři a sadaři vždy hned napoprvé.

Více informací o tomto produktu

Diskatech

Lehké talířové brány (do 10 cm) pro plošnou kultivaci meziřadí. Zadní válec o průměru 450 mm. Součástí výbavy jsou boční deflektory proti přehazování.

Více informací o tomto produktu

TURBOSOL CT

Kombinovaný kultivátor s pružinovým, nebo hydropneumatickým jištěním. Slouží k plošné kultivaci meziřadí až do hloubky 20 cm. Možnost osazení deseti typy radliček podle struktury půdy.

Více informací o tomto produktu

Vitidisc VD 200

Diskový podmítač pro kultivaci meziřadí s možností variabilního nastavování záběru. Součástí podmítače je zadní válec, který lze spolu se zadní řadou disků při přepravě zvedat. Možnost adaptace bočních deflektorů, nebo disků proti přehazování.

Více informací o tomto produktu

Bultech

Lehký radličkový plošný kultivátor. Střižné, nebo pružiné jištění pracovních těles. Stroj je opatřen válcem. Pracovní hloubka 5 - 30 cm.

Více informací o tomto produktu

Plošný hloubkový kypřič

Pracovní hloubka do 60 cm, možnost střižného nebo hydropneumatického jištění. Slouží k hloubkové kultivaci meziřadí. Možnost variabilního nastavení záběru, možnost kombinace s přihnojovací jednotkou.

Více informací o tomto produktu

Multifunkční sklízeče hroznů New Holland BRAUD 9000L

New Holland Braud, světová špička, využívá rozsáhlých zkušeností počínaje vývojem a konče výrobou sklízečů hroznů. Dnes pracuje na vinicích pao celém světě přes 13 000 sklízečů hroznů New Holland Braud. Tento úspěch je výsledkem trvalého výzkumu a inovační filosofie, která umožňuje nabízet široké spektrum strojů odpovídajících potřebám pěstitelů vinné révy. Nová řada sklízečů hroznů Braud 9000L pro vysoké výnosy nabízí čtyři víceúčelové modely, které zvýšily náskok technologie Braud z pohledu inovace, jakosti sklizně, komfortu, výkonu a všestrannosti. Multifunkční sklízeče hroznů VL5000, BRAUD 9000L jsou ideální volbou pro vinohrady s šířkou sponu 1,8 m a více.

Více informací o tomto produktu

Provitis Optima MP 122 předřezávací adaptér

Rám s dvěma diskovými moduly lze jednoduše připojit k nosnému sloupku SMP30.  Tvar disků zajišťuje dobrou přilnavost k prutu révy a přichyceným úponkům.

Více informací o tomto produktu

Spirovigne

Lehký plošný kultivátor pro kultivaci meziřadí až do hlouby 25 cm. Hloubka se nastavuje pomocí vodících koleček a zadního válce.

Více informací o tomto produktu

Provitis SRB 22 Optima ometač kmínků

Nosný rám s velkou světlou výškou je vybaven dvěma rotačními hlavami. Každá z nich se skládá z vrstvy kroužků, na kterých jsou uloženy speciální, polotuhé pásy. Tyto hlavy, poháněné dvěma hydraulickými motory, jsou zapojeny do série.

Více informací o tomto produktu

Multifunkční sklízeč hroznů New Holland BRAUD 9080N

Multifunkční sklízeč hroznů New Holland BRAUD 9080N je ideální pro vinaře s úzkým sponem mezi vinicemi. Obsluha může těžit s maximálního komfortu odhlučněné, klimatizované kabiny. 360° výhled z kabiny zlepšuje přesnost a snižuje poškození révy. Model BRAUD 9080N je ideální volbou pro vinohrady s šířkou sponu 0,90 až 1,5 0 m.

Více informací o tomto produktu

Provitis Optima ST 120 osečkovač

Osečkovače Provitis pracují s průtokem oleje pouze 16 litrů za minutu. Jsou poháněny hydromotory zapojenými v sérii s přenosem otáček přes speciální ploché řemeny. Nastavitelné žací nože s rotačními čepelemi 430 mm, rotující v rychlostním v rozsahu 500 až 2000 otáček za minutu. Nože jsou orientovány pod úhlem 5 ° směrem k vegetaci pro kvalitní a čistý řez. Tento náklon zamezuje opětnému řezu při rotaci nože.

Více informací o tomto produktu

Nástavbový rosič Berthoud SUPAIR VL2500

Rosič Berthoud je řešen jako výměnná nástavba pro chemickou ochranu vinic. Nástavba je konstruována a vyrobena tak, aby byla plně kompaktibilní s nosičem New Holland Braud 9000L. Montáž a příprava rosiče k používání trvá pouze 10 minut.

Více informací o tomto produktu

Provitis LR-350 defoliátor

Základním konstrukčním prvkem je perforovaný otáčející se buben, ve kterém se nachází sací ústí s turbínou. Ta odsává vzduch přes povrch válce k jeho středu. Dekomprese způsobená turbínou přisaje list k perforovanému otočnému bubnu. Listy jsou pak vtáhnuty mezi gumový válec a síto čímž dojde k jejich šetrnému utržení. Poté nepoškozené listy padají na zem. Celý odsávací mechanismus je zavěšen na rámu s paralelogramem, tím je docíleno dokonalého kopírovaní listové stěny řádku vinice.

 

Více informací o tomto produktu

Provitis PA 5000 vyvazovač letorostů

Vysoký rám vybaven systémem na zvedaní letorostů do řádku. Letorosty jsou zvednuty dvěma širokými pásy, které rotují a jsou vybaveny nezávislým bezpečnostním systémem. Na konci těchto pásů na každé straně řádku je uvázaný drát pro držení těchto letorostů ve vertikální poloze. Tyto dráty jsou nakonec svázány.

 

Více informací o tomto produktu

Užitečné odkazy Přihlásit k newsletteru Foto a video galerie Diskusní fórum

cs sk