New Holland Agriculture
web_banner8
web_banner11
PE_Pracuj se stroji
web_banner1
web_banner2
web_banner3
web_banner4
web_banner5
web_banner6
web_banner7
web_banner9
web_banner10

eAgrotec.cz úvodní stránka > Servis > Regionální servis

Regionální servis

V okresech, kde AGROTEC a.s. působí jako přímý prodejce provozujme také vlastní záruční a pozáruční servis techniky. Samozřejmě jsme připraveni v případě nutnosti pomoci autorizovaným prodejcům kdekoliv v republice.

ZÁRUČNÍ A POZÁRUČNÍ SERVIS

Jsme si plně vědomi, že spokojenost zákazníka závisí na spolehlivé a hospodárné práci techniky. Uživatelům techniky New Holland proto nabízíme servisní služby na velmi vysoké úrovni a další služby vyplývající ze specifických podmínek práce techniky v zemědělství. To v sobě zahrnuje nejen dokonale vyškolený tým servisních pracovníků, ale i servisní prostory odpovídající světovým standardům. Na servisní střediska jsou přenášeny prostřednictvím technického servisu a školícího centra veškeré technické informace, poznatky z provozu a případné problémy vzniklé na území evropské unie. Náš tým servisních pracovníků prostřednictvím školení získává nejmodernější poznatky z vývojových pracovišť a konstrukčních kanceláří, které jsou pak využívány při pravidelném servisu.
 
NH team  pracovník servisu
 

MĚŘENÍ VÝKONU MOTORU

Disponujeme mobilním dynamometrem Nebraska 400 pro měření výkonu motoru traktorů přes vývodový hřídel. Znáte lepší způsob jak lépe prověřit výkon a spotřebu vašeho motoru?  Naše pracoviště ročně otestuje výkony motorů přibližně na 150 traktorech všech typů a značek po celém území České republiky. Navíc všechny traktory distribuované naší společností prochází předprodejním zátěžovým testem na dynamometru a případné naměřené rozdíly jsou odstraněny přímo na místě. Naši zákazníci mají jistotu, že stroje od nás mají všechny parametry udávané výrobcem.
 
 
 měření výkonu  měření výkonu
 
graf


KONTROLNÍ TESTOVÁNÍ POSTŘIKOVAČŮ

Od roku 1992 provádíme povinné kontrolní testování plošných postřikovačů a rosičů. Jsme vybaveni špičkovým testovacím zařízením Hardi Spray Scenner pro testování průtoku a nerovnoměrného rozptylu trysek. Máme dlouholeté zkušenostmi v opravách a používání postřikovačů. Naši technici jsou pravidelně školeni a mají nejnovější informace o vývoji a trendech v nové technice na chemickou ochranu rostlin, které využíváme při kontrole a opravách vaší techniky.

POSKYTOVANÉ SLUŽBY

  • Povinné kontrolní testování polních postřikovačů a rosičů (všechny výrobní značky a typy).
  • Opravy a seřízení polních postřikovačů a rosičů
  • Poradenská činnost v oblasti používání mechanizačních prostředků na ochranu rostlin
  • Montáže a opravy zařízení automatické regulace postřiku (řídící jednotky)
  • Přestavby polních postřikovačů a rosičů
  • Dodávky náhradních dílů (čerpadla, trysky, filtry, řídící jednotky atd.)

PNEUSERVIS

V rámci péče o stroje máme pro Vás připraven pneuservis s kompletní dodávkou pneumatik všech známých značek: Michelin, Kleber, Taurus, Good Year, Dunlop, Nokian, Trelleborg, Pirelli, Continental, Mitas, Firestone, Bridgestone, Alliance, BKT, Titan, Vredestein a další. Dále nabízíme kompletní kola, dvoumontáže, kultivační kola, lepení průrazů a technickou pomoc. Disponujeme skladovými zásobami na několika místech v české republice a logistickými možnostmi po celé ČR.

OPRAVY MOTORŮ

Součástí naší aktivity je provádění oprav motorů pro celé území České republiky. Pro opravy motorů jsou výhradně používány originální náhradní díly, na které výrobce poskytuje dlouhodobou zárukou. Neustále komunikujeme s výrobci a po celou dobu životnosti stroje dostanete do námi opraveného motoru díly nejnovějších specifikací. Ročně provedeme desítky generálních oprav různých značek a typů.

 

PŘEDSEZÓNNÍ PROHLÍDKY

Mnohokrát se potvrdilo, že v sezóně je každá ztracená minuta drahá. Než vyrazíte do polních prací, je chytré požádat o prohlídku vašeho stroje. Doporučíme Vám seznam úkonů, které bude vhodné na stroji provést, vypracujeme cenovou nabídku se zajímavou zimní slevou.

prohlídky
 

KONTAKTY

Středisko Hustopeče

 

 

 

Užitečné odkazy Přihlásit k newsletteru Foto a video galerie Diskusní fórum

cs sk