New Holland Agriculture
TAG 16
LR
SMP
PA

eAgrotec.cz úvodní stránka > Speciální technika > Provitis - stroje pro práci s révou

Provitis - stroje pro práci s révou

Provitis Optima MP 122 předřezávací adaptér

Rám s dvěma diskovými moduly lze jednoduše připojit k nosnému sloupku SMP30.  Tvar disků zajišťuje dobrou přilnavost k prutu révy a přichyceným úponkům.

Více informací o tomto produktu

Provitis SRB 22 Optima ometač kmínků

Nosný rám s velkou světlou výškou je vybaven dvěma rotačními hlavami. Každá z nich se skládá z vrstvy kroužků, na kterých jsou uloženy speciální, polotuhé pásy. Tyto hlavy, poháněné dvěma hydraulickými motory, jsou zapojeny do série.

Více informací o tomto produktu

Provitis Optima ST 120 osečkovač

Osečkovače Provitis pracují s průtokem oleje pouze 16 litrů za minutu. Jsou poháněny hydromotory zapojenými v sérii s přenosem otáček přes speciální ploché řemeny. Nastavitelné žací nože s rotačními čepelemi 430 mm, rotující v rychlostním v rozsahu 500 až 2000 otáček za minutu. Nože jsou orientovány pod úhlem 5 ° směrem k vegetaci pro kvalitní a čistý řez. Tento náklon zamezuje opětnému řezu při rotaci nože.

Více informací o tomto produktu

Provitis LR-350 defoliátor

Základním konstrukčním prvkem je perforovaný otáčející se buben, ve kterém se nachází sací ústí s turbínou. Ta odsává vzduch přes povrch válce k jeho středu. Dekomprese způsobená turbínou přisaje list k perforovanému otočnému bubnu. Listy jsou pak vtáhnuty mezi gumový válec a síto čímž dojde k jejich šetrnému utržení. Poté nepoškozené listy padají na zem. Celý odsávací mechanismus je zavěšen na rámu s paralelogramem, tím je docíleno dokonalého kopírovaní listové stěny řádku vinice.

 

Více informací o tomto produktu

Provitis PA 5000 vyvazovač letorostů

Vysoký rám vybaven systémem na zvedaní letorostů do řádku. Letorosty jsou zvednuty dvěma širokými pásy, které rotují a jsou vybaveny nezávislým bezpečnostním systémem. Na konci těchto pásů na každé straně řádku je uvázaný drát pro držení těchto letorostů ve vertikální poloze. Tyto dráty jsou nakonec svázány.

 

Více informací o tomto produktu

Užitečné odkazy Přihlásit k newsletteru Foto a video galerie Diskusní fórum

cs sk