New Holland Agriculture
web_banner8
web_banner11
PE_Pracuj se stroji
web_banner1
web_banner2
web_banner3
web_banner4
web_banner5
web_banner6
web_banner7
web_banner9
web_banner10

eAgrotec.cz úvodní stránka > Stavební a komunální technika > Příslušenství Matev

Příslušenství Matev

Středově nesený žací stroj

Čistý řez je zajištěn za všech okolností díky speciálnímu tvaru žacího ústrojí se třemi rotory s širokým přesahem nožů. Výsledkem je čisté strniště i při vysoké či mokré trávě.

 

Více informací o tomto produktu

Čelně nesený kartáč

Zametací stroje této řady jsou určeny pro profesionální použití ve sněhu nebo při odstranění

nečistot. Pro kompaktní traktory od 13 do 36 kW.

Více informací o tomto produktu

Nesené komunální rozmetadlo

Dokonce i nejdrsnější zima nemá žádný vliv na naše funkční rozmetadlo. Podle přání je vyrobené z robustní oceli nebo z vysoce kvalitní nerezové oceli. Dávka materiálu a šířka rozhozu jsou nastavitelné mechanicky hydraulicky, nebo elektricky. Použití šedé litiny step-down je dalším ukazatelem vysoké kvality, kterou Matev ukládá svých produktů. Kontejner z PE je odolný proti opotřebení a snižuje vlastní hmotnost. Prostřednictvím různých míchacích zařízení s robustním těsnicím kruhem v zásobníku rozmetadla je vhodné pro zimní údržbu.

Více informací o tomto produktu

Sběrný systém

Sběrný systém Matev CLS-H 1650 se vyznačuje lehkým, přesto robustním samonosným kontejnerem z PE plastové skořepiny. Díky optimalizovanému tvaru nádoby píci následně zhutní. Veškerá kapacita kontejneru je efektivně využita. I v těch nejnáročnějších provozních podmínkách zajišťuje turbína optimalizované proudění vzduchu a odebírání hmoty od žacího ústrojí.

Více informací o tomto produktu

Sněhová radlice

Okraje sněhové radlice jsou vybaveny gumovým škrabkou. Hydraulické nastavení úhlu zlepšuje možnosti přizpůsobení se podmínkám.  

Více informací o tomto produktu

Užitečné odkazy Přihlásit k newsletteru Foto a video galerie Diskusní fórum

cs sk