New Holland Agriculture
web_banner8
web_banner11
PE_Pracuj se stroji
web_banner1
web_banner2
web_banner3
web_banner4
web_banner5
web_banner6
web_banner7
web_banner9
web_banner10

eAgrotec.cz úvodní stránka

Precizní zemědělství

Systém EZ-PILOT

Nový, neviditelný systém asistovaného řízení

EZ-Pilot je vysoce výkonné řešení asistovaného řízení za nízkou cenu, které je integrováno do sloupku řízení stroje a může být namontováno na většinu značek traktorů a sklízecích strojů.

Více informací o tomto produktu

Automatické navádění v kukuřici

Adaptéry na sklizeň kukuřice si můžete objednat s automatickým naváděním na řádky, aby stroj dokonale udržoval kurz. Dva senzory nepřetržitě sledují polohu plodin vstupujících do žací lišty a automaticky navádějí sklízecí mlátičku tak, aby byla zajištěna skutečná přesnost i při špatné viditelnosti nebo vysokých rychlostech. Systém je možné také napojit na polohovací systém GPS, který dokáže rozlišit mezi posekanými a neposekanými řádky, aby se usnadnilo sklízení v noci.

Více informací o tomto produktu

Laserový systém SMARTSTEER

Automatický systém řízení sklízecí mlátičky využívá laserového scanneru, který je instalován pod levou částí střechy kabiny. Tento systém rozlišuje mezi posečeným a neposečeným obilím a vysílá signál pro přesné řízení, takže řidič se může soustředit na jiné důležité funkce sklízecí mlátičky a udržovat maximální výkonnost stroje. Scanner lze nastavit tak. aby detekoval levý nebo pravý okraj neposečené části záhonu.

Více informací o tomto produktu

Integrovaný systém automatického řízení tažného nebo pracovního stroje - AUTOPILOT

Automatický systém řízení Autopilot v kombinaci se signálem RTK zajistí opakovatelnost do přesnosti 2,5 cm od zasetí až po sklizeň, a to v jakémkoliv vzoru pracovních jízd. Řešení automatického systému řízení Autopilot s elektrohydraulickými systémy stroje významně zvýší efektivitu během vykonávání zemědělských operací, jako jsou: příprava půdy, setí i sklizeň. Jednotlivé jízdy jsou přesné a rovnoměrně uspořádané i během dlouhých časových period.

Více informací o tomto produktu

Integrovaný systém automatického řízení - INTELLISTEER

Tento systém je možné dodat přímo z výrobního závodu nebo na stroj dodatečně namontovat. IntelliSteer nabízí plně automatický systém řízení se schopností opakovatelnosti a preciznosti při využití přesnosti RTK. Výsledkem této kombinace je maximalizovat produktivitu pro dosažení optimálních výnosů.

Více informací o tomto produktu

Monitor INTELLIVIEW III

IntelliView III může být používán na všech strojích New Holland s různým využitím v zemědělství, tedy pro traktory T6, T7, T8, T9 nebo pro sklizňové stroje CX8000 a CR. Jsou k dispozici přímo z výrobního závodu nainstalované na strojích nebo přes prodejce New Holland. IntelliView III bude komunikovat i s ostatními funkcemi stroje a případně je zobrazovat ve stejný okamžik na displeji.

Více informací o tomto produktu

Monitor FM-1000

FM-1000 představuje nejvyšší výkonnost a maximální spolehlivost z dostupných modelů navigačních systémů současnosti, a to zejména z pohledu příjmu signálu ze sítě satelitů pro GPS a GLONASS přijímače. Zvládne všechno, co vás jen napadne v oblasti navigace, řízení a mapování, a to všechno jen lehkým dotykem. FM-1000 umožňuje zvolit takovou přesnost, kterou potřebujete, od +/- 20 cm do +/- 2,5 cm, a to jak mezi pracovními jízdami, tak i u meziroční přesnosti.

Více informací o tomto produktu

Monitor FM-750, FM 750 LITE

FM-750 je nejnovější navigační systém společnosti New Holland s dotykovou obrazovkou za dostupnou cenu. Nabízí navigační funkce, je možné jej použít pro systémy automatického řízení a pro operace přesného zemědělství. S navigačním systémem FM-750 zvýšíte efektivitu polních operací při setí, sázení, přípravě půdy, aplikaci pesticidů a hnojiv a pruhovém zpracování půdy.

Více informací o tomto produktu

Užitečné odkazy Přihlásit k newsletteru Foto a video galerie Diskusní fórum

cs sk