New Holland Agriculture

eAgrotec.cz úvodní stránka > Zemědělská technika > Lisy

Lisy

BB9090 PLUS

Společnost New Holland dodává na trh pod označením BB9090 Plus největší lis na hranolovité balíky na trhu. Rozměry balíku - šířka 120 cm, výška 130 cm, maximální délka 275 cm, balík s takovýmito rozměry představuje pro farmáře ideální způsob konzervace sena, slámy a senáže. Na 2,34 m širokém sběrači je umístěných 120 prstů na pěti lištách, díky čemu sběr širokých řádků po výkonných sklízecích mlátičkách není žádný problém. Po naplnění komory předlisovaní, nastavitelná senzorová klapka zapne podávač, který posune předlisovaný materiál do lisovací komory, čím se oproti klasické technologii zvyšuje výkon lisů a je zabezpečené rovnoměrné plnění komory a rovnoměrná hustota balíku.

Více informací o tomto produktu

BIGBALER PLUS

Společnost New Holland inovavala jeden ze svých stěžejních výrobků – vysokotlaký lis na hranolovité balíky. V nové verzi je k dispozici ve čtyřech základních modelech s rozměry balíků od 80 x 70 cm po 120 x 90 cm. Nový lis snadno poznáte nejen podle moderního designu, ale také podle nové logiky číslování, která v sobě nese zakódovanou velikosti vytvářeného balíku. Ač jsou toto rysy nejviditelnější, farmáře spíše osloví o 20 % vyšší průchodnost lisu i vyšší hustota balíků. Nové lisy samozřejmě reagují na aktuální požadavky farmářů. Snadno si tak poradí s klasickými plodinami, ale umí také lisovat cukrovou třtinu a kukuřičné stvoly - populární to hmotu v bioenergetice.

Více informací o tomto produktu

ROLL-BELT

New Holland má dlouholeté zkušenosti s výrobou lisů na kulaté balíky. V této oblasti vždy patřil mezi přední výrobce a tato tradice nadále pokračuje. New Holland samozřejmě neustále zlepšuje existující technická řešení a tak lisy na kulaté balíky s variabilní komorou Roll-Belt 150 a Roll-Belt 180 jsou nejnovějším výsledkem inovačního úsilí. Oba modely lze vybavit širokou řadou příslušentsví tak, aby splňovaly představy i nejnáročnějších farmářů. Lisy této řady vytváří balíky o šířce 1,2 m s průměry od 90 cm do 150 cm v případě modelu Roll-Belt 150 a max. průměrem 180 cm u modelu Roll-Belt 180.

Více informací o tomto produktu

ROLL-BALER

Nové modely lisů New Holland Roll Baler byly konstruovány tak, aby dosahovaly optimálního výkonu v širokém spektru podmínek a produkovaly balíky vysoké kvality při sklizni těžké zavadlé píce, krátkého či dlouhého sena či na mohutných řádcích slámy. Změny přispěly k tomu, že došlo k výraznému zvýšení kvality i trvanlivosti balíků. Pod označením Roll Baler 125 Combi nabízí New Holland kombinaci lisu s pevnou komorou a baličky. Systém pracuje s fólií o šířce až do 1400 mm a lis může s sebou vézt zásobu tří rolí fólie. Ovíječka pracuje o dvacet procent rychleji, než u předchůdce. Také nový svinovací lis Roll Baler 125 je konstruován pro co nejvyšší efektivitu práce, počínaje nově konstruovaným sběračem, který se již výborně osvědčil na lisech řady BigBaler a Roll-Belt. Na lisu Roll Baler 125 je sběrač o 300 mm širší, takže dovoluje pohodlný a spolehlivý sběr širokých řádků slámy či pícnin bez složitého manévrování traktoru. Sběrač má nastavitelné odlehčení a pět řad prstů.

Více informací o tomto produktu

BR - NOVINKA 2018

Pod značkou New Holland máte k dispozici čtyři modely lisů s pevnou lisovací komorou pod označením BR. Velikost balíků je 1,20 do 1,55 m. Rozdíl tedy najdete v počtu balíků, které lze s lisem vytvořit za směnu, v šířce sbíraného řádku, ve větrných clonách a ve využití hotových balíků - seno, senáž nebo sláma na podestýlku. Příčkový unášecí dopravník Roll Bar u modelu BR6090, který se vtlačí do povrchu balíku zajistí spolehlivé formování a otáčení balíku. Stupeň slisování je nastavitelný. Jádro balíku je měkčí než vnější část, tím je zajištěno provzdušnění balíku. Tento systém umožňuje lisovat každou plodinu, v každých podmínkách a v hustotě, která vám vyhovuje.

Více informací o tomto produktu

Užitečné odkazy Přihlásit k newsletteru Foto a video galerie Diskusní fórum

cs sk